Kruger&Matz wprowadził do oferty nowe czytniki e-book

Kruger&Matz wprowadził do oferty nowe czytniki e-book

Opublikowany

Początek roku dla marki Kruger&Matz obfituje w wiele ciekawych nowości produktowych. Jedną z nich są dwa czytniki e-book z serii Library, a wśród nich model Library 2S, z matrycą E-ink Carta, która nie tylko imituje wygląd zwykłej książki, ale zapewnia też 50% wyższy kontrast oraz eliminuje konieczność częstego odświeżania ekranu. Wraz z urządzeniem czytelnicy otrzymują na start 1000 e-booków w prezencie.

Czytnik Library 2S, to kompaktowe i lekkie urządzenie, które pomieści ogromną bibliotekę. Wykorzystuje do tego pamięć wewnętrzną wielkości 8 GB, którą dodatkowo można rozbudować za pomocą karty microSD, o maksymalnej pojemności 32 GB. Tysiąc propozycji e-booków czytelnik otrzymuje już na starcie w prezencie od Kruger&Matz.

Przyjemne czytanie ulubionych lektur gwarantuje 6" ekran o rozdzielczości 758x1024 px z matrycą E-ink Carta, która nie tylko imituje wygląd prawdziwej książki, ale zapewnia też 50% wyższy kontrast oraz eliminuje konieczność częstego odświeżania. Osoby, które potrafią wciągnąć się w lekturę do późnych godzin nocnych, z pewnością ucieszy opcja podświetlania ekranu. Na co dzień przyda się także funkcja szybkiego wyszukiwania tytułu, zmiany rozmiaru czcionki czy tworzenie zakładek. Dodatkowo czytnik e-book Kruger&Matz Library 2S obsługuje czcionkę (Open Dyslexic) przeznaczoną dla osób z problemem dysleksji, której specjalny kształt znacznie ułatwia rozpoznawanie liter. Z kolei wbudowana bateria po naładowaniu do maksymalnej pojemności 2000 mAh, pozwoli zagłębić się w lekturze na wiele długich dni bez konieczności podłączania do ładowarki.

W ofercie dostępny jest także tańszy e-book Kruger&Matz, model Library 2, który poza kolorem obudowy różni się rodzajem matrycy (E-ink Pearl), brakiem funkcji podświetlenia ekranu, pamięcią wewnętrzną (4GB) oraz pojemnością baterii (1500 mAh).

Opcjonalnie obydwa urządzenia można schować do dostępnego w ofercie dedykowanego etui, które chroni czytnik przed zarysowaniami czy uszkodzeniami. Odpowiednio składana konstrukcja sprawia, że pokrowiec posłuży także jako podstawa, która pozwoli ustawić go w pozycji wygodnej do czytania.
Czytnik e-book Kruger&Matz Library 2 w dedykowanym etui <br>

Czytnik e-book Kruger&Matz Library 2 w dedykowanym etui

Czytniki książek z serii Library dostępne są w oficjalnym sklepie Kruger&Matz na www.krugermatz.com, a także w sieci sklepów Rebel Electro i LPelektronik oraz na www.lpelektronik.com w cenach: Library 2S – 399 zł, Library 2 – 299 zł, dedykowane etui 35 zł.

Więcej informacji na:
www.krugermatz.com 
www.facebook.com/krugermatz
www.instagram.com/krugermatz

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Nowe czytniki e-book Kruger&Matz_informacja prasowa.doc

doc | 3,26 MB

Pobierz
Nowe czytniki e-book Kruger&Matz_informacja prasowa.pdf

pdf | 573 KB

Pobierz
Czytnik e-book Kruger&Matz Library 2 w etui.jpg

grafika | 618 KB

Pobierz
Czytnik e-book Kruger&Matz Library 2S.jpg

grafika | 298 KB

Pobierz
KM0280_1.png

grafika | 1,16 MB

Pobierz
KM0280_2.png

grafika | 1,26 MB

Pobierz
KM0280_3.png

grafika | 1,27 MB

Pobierz
KM0281_1.png

grafika | 1,25 MB

Pobierz
KM0281_2.png

grafika | 1,4 MB

Pobierz
KM0281_3.png

grafika | 1,27 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
Kruger&Matz prezentuje Cinematix 3.1

temu

Aktywne zestawy głośnikowe, które odmieniają jakość dźwięku z telewizora zyskują coraz większą popularność na rynku. Kruger&Matz dba o swoich klientów, od wielu lat udostępniając im produkty będące synonimem najnowocześniejszych rozwiązań w dziedzinie domowego audio. Najlepszym tego przykładem jest wprowadzony niedawno od oferty zestaw kina domowego Cinematix 3.1.
Kruger&Matz poszerza ofertę głośników Bluetooth

temu

Zauważalna od dłuższego czasu rosnąca popularność urządzeń bezprzewodowych, prowokuje Kruger&Matz do wprowadzania produktów, które jeszcze lepiej wpiszą się w oczekiwania klientów. Tak jest m.in. w przypadku głośników Bluetooth, gdzie marka  odnotowuje systematyczny wzrost. Tylko w pierwszej połowie 2018 r. sprzedaż tych produktów zwiększyła się o 15% w porównaniu z analogicznym okresem w roku poprzednim. Inwestycja w rozwój tej kategorii jest więc dla Kruger&Matz priorytetem, a zapoczątkowały ją wprowadzone w ostatnim czasie trzy nowości w seriach Discovery, Soul oraz Solo.
Nowy smartfon LIVE 6+ w ofercie Kruger&Matz

temu

Właśnie na rynku debiutuje najnowszy smartfon Kruger&Matz z flagowej rodziny LIVE. Od samego początku ta seria telefonów rodzimego producenta łączy w sobie zaawansowane parametry techniczne oraz dużą ergonomię użytkowania, a skierowana jest do osób wymagających, ceniących dobrą jakość i elegancję. Tak jest również w przypadku najnowszego modelu LIVE 6+, który w swojej smukłej obudowie skrywa m.in. ośmiordzeniowy procesor, ekran 5,7” oraz pojemną baterię 5000 mAh.
Nowe tablety 2w1 w ofercie Kruger&Matz

temu

Kruger&Matz rozwijając segment laptopów i ultrabooków nie zapomina o użytkownikach urządzeń tzw. hybrydowych, łączących funkcje notebooka i tabletu. W portfolio producenta wszystkie tego typu tablety zostały sklasyfikowane do serii EDGE. Z początkiem roku wprowadzono do oferty dwa nowe modele: EDGE 1086LTE i EDGE1162, wyposażone w procesory marki Intel®, gwarantujące niezawodną pracę systemu Windows 10.