PORADNIK: Prawidłowe ustawienie kolumn w dwukanałowych i wielokanałowych systemach audio

PORADNIK: Prawidłowe ustawienie kolumn w dwukanałowych i wielokanałowych systemach audio

Opublikowany

Właściwie przeprowadzony proces związany z  ustawieniem kolumn w pomieszczeniu odsłuchowym okazuje się być połową  sukcesu w uzyskaniu dobrego brzmienia. Przedstawiamy kilka zasad do  których należy się stosować przy ustawianiu zespołów głośnikowych w  systemach stereo i kina domowego marki Kruger&Matz.

Kluczowym  czynnikiem, odgrywającym ważną  rolę w kreowaniu brzmienia w  konfiguracji dwukanałowej, jak i  wielokanałowej jest właściwie  przeprowadzona czynność związana z  ustawieniem kolumn w pomieszczeniu  odsłuchowym. W zasadzie bez dobrze  ustawionych kolumn, bez względu na  to czy będziemy korzystać z zestawu  kina domowego czy też stereo, nie  uzyskamy brzmienia wiernie oddającego  efekty przestrzenne, barwę  instrumentów, charakterystykę poszczególnych  dźwięków, czy realizmu  filmowych wydarzeń. Istnieje jednak kilka  prostych zasad, do których  stosując się, przyszły użytkownik systemów  audio marki Kruger&Matz,  będzie mógł cieszyć się z  satysfakcjonującego brzmienia.
Czytaj więcej...

Udostępnij

PORADNIK: Jak wybrać słuchawki idealne dla siebie?

Czym należy kierować się podczas kupna  odpowiednich dla siebie słuchawek? To pytanie z pewnością często pada,  gdy decydujemy się na ich zakup. A nabiera ono szczególnego znaczenia,  ponieważ rożnych modeli wśród słuchawek jest bardzo dużo i są zbudowane w  tak różny sposób, że wybór nie zawsze okazuje się być taki prosty.