PORADNIK: Jak wybrać słuchawki idealne dla siebie?

PORADNIK: Jak wybrać słuchawki idealne dla siebie?

Opublikowany

Czym należy kierować się podczas kupna  odpowiednich dla siebie słuchawek? To pytanie z pewnością często pada,  gdy decydujemy się na ich zakup. A nabiera ono szczególnego znaczenia,  ponieważ rożnych modeli wśród słuchawek jest bardzo dużo i są zbudowane w  tak różny sposób, że wybór nie zawsze okazuje się być taki prosty.

Oferta  marki Kruger&Matz zdecydowanie należy do jednej z najbogatszych  wśród producentów słuchawek – warto zaznaczyć jednak, że można znaleźć w  niej w zasadzie każdy rodzaj słuchawek, zarówno dla osób aktywnych,  lubiących uprawiać sport, jak i użytkowników wyszukanych systemów  stereo, opartych na audiofilskich wzmacniaczach słuchawkowych.
Czytaj więcej...

Udostępnij

PORADNIK: Kino domowe czy system stereo – sprawdź które rozwiązanie jest dla Ciebie?

Dobrze wiemy, jak trudna może być decyzja  o zakupie kina domowego lub klasycznego systemu stereo. Mamy jednak  nadzieję, że prezentując wady i zalety obydwy rozwiązań oraz możliwości  oferowanych przez nas produktów, znacznie ułatwimy proces decyzyjny.  Wynika to z tego, że zarówno nasze systemy stereo, jak i kina domowego  wyposażone zostały w szereg funkcji subtelnie zacierających różnice  między obydwoma zestawieniami, przede wszystkim pod względem  funkcjonalności.