PORADNIK: Jak wybrać idealny tablet?

PORADNIK: Jak wybrać idealny tablet?

Opublikowany

Tablet to urządzenie, które łączy w sobie  funkcje smartfona i laptopa, dlatego też dobierając idealne dla siebie  urządzenie warto zwrócić uwagę na kilka kwestii. Warto kupować  świadomie, dlatego zanim udamy się na zakupy, warto zadać sobie kilka  pytań.

Odwiedzając sklep internetowy spotkamy  się z całą listą filtrów, która powinna ułatwić nam wybór urządzenia  idealnego: cena, przekątna ekranu, system operacyjny, pamięć RAM… Tak  naprawdę pierwszymi pytaniami, na które powinniśmy sobie odpowiedzieć są Kto będzie korzystał z tabletu?, Gdzie urządzenie będzie używane? oraz Z jakimi zadaniami przyjdzie mu się zmierzyć? W zależności, czy będzie to dziecko, potrzebujące urządzenia do  rozrywki, czy dorosły, który poszukuje narzędzia do pracy, wybór tabletu  będzie znacznie się różnił.
Czytaj więcej...

Udostępnij

PORADNIK: Na co zwrócić uwagę wybierając głośnik Bluetooth?

W ostatnich latach urządzenia działające w  oparciu o technologię Bluetooth stały się niezwykle popularne.  Niezależnie czy nawiązujemy tu do głośników, słuchawek, czy zestawów  stereo, zainteresowanie tymi produktami nie słabnie. Ku zadowoleniu  poszukujących idealnego głośnika Bluetooth, rynek tego typu urządzeń  stale się rozbudowuje, a wzbogacanie o coraz to nowe technologie oraz  funkcje sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie.