PORADNIK: Na co zwrócić uwagę wybierając głośnik Bluetooth?

PORADNIK: Na co zwrócić uwagę wybierając głośnik Bluetooth?

Opublikowany

W ostatnich latach urządzenia działające w  oparciu o technologię Bluetooth stały się niezwykle popularne.  Niezależnie czy nawiązujemy tu do głośników, słuchawek, czy zestawów  stereo, zainteresowanie tymi produktami nie słabnie. Ku zadowoleniu  poszukujących idealnego głośnika Bluetooth, rynek tego typu urządzeń  stale się rozbudowuje, a wzbogacanie o coraz to nowe technologie oraz  funkcje sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Ilość  kryteriów, pod  względem których moglibyśmy rozważać głośniki Bluetooth  jest naprawdę duża i tylko od nas zależy, na jak zaawansowane  parametry zamierzamy  zwrócić uwagę. W tym poradniku celowo pominęliśmy  szczegółową analizę  specyfikacji technicznej. Przyglądając się  problemowi od strony  praktycznej, zwróciliśmy uwagę na zastosowanie.
Czytaj więcej...

Udostępnij

PORADNIK: Kolumny aktywne czy kolumny pasywne? Sprawdźcie wady i zalety obydwu rozwiązań!

W ofercie marki Kruger&Matz  znajdziemy zarówno kolumny aktywne, jak i pasywne. Wynika to nie tylko z  chęci zaproponowania klientowi większego wyboru między poszczególnymi  modelami kolumn głośnikowych, ale przede wszystkim z dbałości o  udostępnienie szerszej gamy produktów bazujących na różnego rodzaju  technologiach, będących zarówno synonimem najnowocześniejszych rozwiązań  w dziedzinie domowego audio, jak i tych klasycznych, znajdujących się w  obowiązkowym asortymencie wśród produktów hi-fi, każdej szanującej się  marki audio.