Na co zwrócić uwagę kupując laptop do biura lub domu?

Na co zwrócić uwagę kupując laptop do biura lub domu?

Opublikowany

Podstawowym  błędem, jaki popełniamy przy wyborze nowego produktu jest wąski zakres  poszukiwań. Często określamy budżet, a potem przeszukujemy oferty kilku  czołowych marek, zamykając się na produkty oferowane przez innych  producentów. Oczywiście jest to najszybsza i najprostsza metoda wyboru  urządzenia, ale czy oby na pewno najrozsądniejsza? Nie zagłębiając się w  szczegóły techniczne łatwo popełnić błąd, a przecież wystarczy  poszerzyć grono marek, jakie bierzemy pod uwagę i wybrać model, który  faktycznie będzie spełniać nasze oczekiwania.

Niech podniesie rękę każdy, komu zdarzyło  się zrezygnować z samodzielnych, przemyślanych zakupów i zaufać  telewizyjnej reklamie, tylko dlatego, że specyfikacja techniczna  produktu była dla nich nie do końca jasna. Wszyscy Ci, którzy trzymają  rękę w górze powinni zapoznać się z tym tekstem, aby w przyszłości móc  świadomie wybrać urządzenie dla siebie.

Jest kilka aspektów, na  które powinniśmy zwrócić uwagę kupując nowy laptop, ale tak naprawdę  wszystko zależeć będzie od tego, do czego będzie służyć nam urządzenie.
Czytaj więcej...

Udostępnij

A do czego ten kabel służy, czyli czym podłączać sprzęt RTV?

Znalazłeś się kiedyś w  sytuacji, w której kupiłeś nowe urządzenie, ale nie wiedziałeś jakich  kabli użyć, aby je podłączyć? Sklepowe półki uginają się pod ciężarem  dostępnych kabli, a ich różnorodność przyprawia o ból głowy. Dla  wszystkich laików, którzy mają problem z wybraniem odpowiedniego,  przygotowaliśmy krótką ściągę, która znacznie ułatwi im zadanie.