Kruger&Matz prezentuje Cinematix 3.1

Kruger&Matz prezentuje Cinematix 3.1

Aktywne zestawy głośnikowe, które odmieniają jakość dźwięku z telewizora zyskują coraz większą popularność na rynku. Kruger&Matz dba o swoich klientów, od wielu lat udostępniając im produkty będące synonimem najnowocześniejszych rozwiązań w dziedzinie domowego audio. Najlepszym tego przykładem jest wprowadzony niedawno od oferty zestaw kina domowego Cinematix 3.1.

Cinematix 3.1 to idealna propozycja dla osób, które chciałyby poprawić dźwięk z telewizora, ale nie mają wystarczająco dużo miejsca w pokoju na  kino domowe z dużymi kolumnami. Nowy zestaw Kruger&Matz składa się z  10” subwoofera o mocy maksymalnej 250 W, dwóch głośników przednich  wyposażonych w 1” przetwornik wysokotonowy oraz 4” średniotonowy, a  także jednostki centralnej wyposażonej w dwa 2” głośniki średniotonowe.  Taka konfiguracja wydobywa głębię brzmienia i pozwala użytkownikom usłyszeć detale zarówno podczas oglądania filmów akcji, jak też dynamicznych koncertów.
Zestaw Kruger&Matz Cinematix 3.1<br>

Zestaw Kruger&Matz Cinematix 3.1

Kruger&Matz Cinematix oferuje także bogatą funkcjonalność. Klienci w zależności od potrzeb i upodobań muzycznych mają do dyspozycji szereg portów. Wśród nich są m.in. AUX, jack 3,5mm, wejście coaxial, a także wejście optyczne do podłączenia telewizora oraz wejście Hi-Fi służące np. do podłączenia odtwarzacza DVD. Fani technologii bezprzewodowych docenią także obecność Bluetooth 4.0, dzięki któremu będą mogli odtwarzać swoje ulubione melodie z urządzeń mobilnych, jak smartfony czy tablety. Co ważne wysoką jakość przesyłanego bezprzewodowo dźwięku gwarantuje obsługa kodeka apt-X.

Zestaw kolumn Cinematix zachowuje idealny balans pomiędzy doskonałym brzmieniem oraz designem. Zgrabna linia, głęboka czerń obudowy oraz ogromna dbałość o detale muzyczne sprawiają, że zestaw znajdzie uznanie nie tylko amatorów dobrego brzmienia, ale także wystroju wnętrz. Niewielkich rozmiarów kolumny będą prezentować się zjawiskowo zarówno w salonie, jak też gabinecie, nadając im nowoczesnego charakteru.

Produkt dostępny w oficjalnym sklepie Kruger&Matz na www.krugermatz.com, a także w sieci sklepów Rebel Electro oraz na www.rebelelectro.com w cenie 1999 zł.
Załączniki

Pobierz wszystkie

Kruger&Matz Cinematix 3.1_informacja prasowa.doc

doc | 370 KB

Pobierz
Kruger&Matz Cinematix 3.1_informacja prasowa.pdf

pdf | 120 KB

Pobierz
KM0540_0.png

grafika | 892 KB

Pobierz
KM0540_6.png

grafika | 835 KB

Pobierz
KM0540_4.png

grafika | 546 KB

Pobierz
KM0540_1.png

grafika | 631 KB

Pobierz
km0540-ar-html-1.jpg

grafika | 262 KB

Pobierz
KM0540_2.png

grafika | 754 KB

Pobierz
KM0540_3.png

grafika | 981 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Style 2 – nowy, elegancki smartwatch Kruger&Matz

Rozwój nowych technologii sprawia, że na rękach Polaków zamiast zwykłego zegarka coraz częściej można ujrzeć smartwache. Sukces tych urządzeń polega na tym, że poza wskazywaniem godziny, mają one szereg dodatkowych funkcji, które mogą bardzo ułatwić życie. W ofercie Krug
Kruger&Matz LIVE 7 debiutuje w sieci Rebel Electro

Już w tym tygodniu w sieci sklepów Rebel Electro premierę sprzedażową będą miały dwa nowe smartfony Kruger&Matz z serii LIVE. LIVE 7S oraz LIVE 7 to od tej chwili najbardziej zaawansowane w ofercie producenta urządzenia, pracujące w oparciu o system Android Oreo 8.1 oraz ośmiordzeniowy procesor wspierany 4 GB pamięci RAM i 64 GB pamięci wewnętrznej. Zauważalną różnicą między modelami, poza designem, jest przekątna ekranu. Modele różnią się też cenowo.
Kruger&Matz poszerza ofertę głośników Bluetooth

Zauważalna od dłuższego czasu rosnąca popularność urządzeń bezprzewodowych, prowokuje Kruger&Matz do wprowadzania produktów, które jeszcze lepiej wpiszą się w oczekiwania klientów. Tak jest m.in. w przypadku głośników Bluetooth, gdzie marka  odnotowuje systematyczny wzrost. Tylko w pierwszej połowie 2018 r. sprzedaż tych produktów zwiększyła się o 15% w porównaniu z analogicznym okresem w roku poprzednim. Inwestycja w rozwój tej kategorii jest więc dla Kruger&Matz priorytetem, a zapoczątkowały ją wprowadzone w ostatnim czasie trzy nowości w seriach Discovery, Soul oraz Solo.
Nowy smartfon LIVE 6+ w ofercie Kruger&Matz

Właśnie na rynku debiutuje najnowszy smartfon Kruger&Matz z flagowej rodziny LIVE. Od samego początku ta seria telefonów rodzimego producenta łączy w sobie zaawansowane parametry techniczne oraz dużą ergonomię użytkowania, a skierowana jest do osób wymagających, ceniących dobrą jakość i elegancję. Tak jest również w przypadku najnowszego modelu LIVE 6+, który w swojej smukłej obudowie skrywa m.in. ośmiordzeniowy procesor, ekran 5,7” oraz pojemną baterię 5000 mAh.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.