Kruger&Matz prezentuje Cinematix 3.1

Kruger&Matz prezentuje Cinematix 3.1

Opublikowany

Aktywne zestawy głośnikowe, które odmieniają jakość dźwięku z telewizora zyskują coraz większą popularność na rynku. Kruger&Matz dba o swoich klientów, od wielu lat udostępniając im produkty będące synonimem najnowocześniejszych rozwiązań w dziedzinie domowego audio. Najlepszym tego przykładem jest wprowadzony niedawno od oferty zestaw kina domowego Cinematix 3.1.

Cinematix 3.1 to idealna propozycja dla osób, które chciałyby poprawić dźwięk z telewizora, ale nie mają wystarczająco dużo miejsca w pokoju na  kino domowe z dużymi kolumnami. Nowy zestaw Kruger&Matz składa się z  10” subwoofera o mocy maksymalnej 250 W, dwóch głośników przednich  wyposażonych w 1” przetwornik wysokotonowy oraz 4” średniotonowy, a  także jednostki centralnej wyposażonej w dwa 2” głośniki średniotonowe.  Taka konfiguracja wydobywa głębię brzmienia i pozwala użytkownikom usłyszeć detale zarówno podczas oglądania filmów akcji, jak też dynamicznych koncertów.
Zestaw Kruger&Matz Cinematix 3.1<br>

Zestaw Kruger&Matz Cinematix 3.1

Kruger&Matz Cinematix oferuje także bogatą funkcjonalność. Klienci w zależności od potrzeb i upodobań muzycznych mają do dyspozycji szereg portów. Wśród nich są m.in. AUX, jack 3,5mm, wejście coaxial, a także wejście optyczne do podłączenia telewizora oraz wejście Hi-Fi służące np. do podłączenia odtwarzacza DVD. Fani technologii bezprzewodowych docenią także obecność Bluetooth 4.0, dzięki któremu będą mogli odtwarzać swoje ulubione melodie z urządzeń mobilnych, jak smartfony czy tablety. Co ważne wysoką jakość przesyłanego bezprzewodowo dźwięku gwarantuje obsługa kodeka apt-X.

Zestaw kolumn Cinematix zachowuje idealny balans pomiędzy doskonałym brzmieniem oraz designem. Zgrabna linia, głęboka czerń obudowy oraz ogromna dbałość o detale muzyczne sprawiają, że zestaw znajdzie uznanie nie tylko amatorów dobrego brzmienia, ale także wystroju wnętrz. Niewielkich rozmiarów kolumny będą prezentować się zjawiskowo zarówno w salonie, jak też gabinecie, nadając im nowoczesnego charakteru.

Produkt dostępny w oficjalnym sklepie Kruger&Matz na www.krugermatz.com, a także w sieci sklepów Rebel Electro oraz na www.rebelelectro.com w cenie 1999 zł.

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Kruger&Matz Cinematix 3.1_informacja prasowa.doc

doc | 370 KB

Pobierz
Kruger&Matz Cinematix 3.1_informacja prasowa.pdf

pdf | 120 KB

Pobierz
km0540-ar-html-1.jpg

grafika | 262 KB

Pobierz
KM0540_0.png

grafika | 892 KB

Pobierz
KM0540_6.png

grafika | 835 KB

Pobierz
KM0540_4.png

grafika | 546 KB

Pobierz
KM0540_1.png

grafika | 631 KB

Pobierz
KM0540_2.png

grafika | 754 KB

Pobierz
KM0540_3.png

grafika | 981 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Kruger&Matz poszerza ofertę głośników Bluetooth

temu

Zauważalna od dłuższego czasu rosnąca popularność urządzeń bezprzewodowych, prowokuje Kruger&Matz do wprowadzania produktów, które jeszcze lepiej wpiszą się w oczekiwania klientów. Tak jest m.in. w przypadku głośników Bluetooth, gdzie marka  odnotowuje systematyczny wzrost. Tylko w pierwszej połowie 2018 r. sprzedaż tych produktów zwiększyła się o 15% w porównaniu z analogicznym okresem w roku poprzednim. Inwestycja w rozwój tej kategorii jest więc dla Kruger&Matz priorytetem, a zapoczątkowały ją wprowadzone w ostatnim czasie trzy nowości w seriach Discovery, Soul oraz Solo.
Nowy smartfon LIVE 6+ w ofercie Kruger&Matz

temu

Właśnie na rynku debiutuje najnowszy smartfon Kruger&Matz z flagowej rodziny LIVE. Od samego początku ta seria telefonów rodzimego producenta łączy w sobie zaawansowane parametry techniczne oraz dużą ergonomię użytkowania, a skierowana jest do osób wymagających, ceniących dobrą jakość i elegancję. Tak jest również w przypadku najnowszego modelu LIVE 6+, który w swojej smukłej obudowie skrywa m.in. ośmiordzeniowy procesor, ekran 5,7” oraz pojemną baterię 5000 mAh.
Nowe tablety 2w1 w ofercie Kruger&Matz

temu

Kruger&Matz rozwijając segment laptopów i ultrabooków nie zapomina o użytkownikach urządzeń tzw. hybrydowych, łączących funkcje notebooka i tabletu. W portfolio producenta wszystkie tego typu tablety zostały sklasyfikowane do serii EDGE. Z początkiem roku wprowadzono do oferty dwa nowe modele: EDGE 1086LTE i EDGE1162, wyposażone w procesory marki Intel®, gwarantujące niezawodną pracę systemu Windows 10.
Kruger&Matz wprowadził do oferty nowe czytniki e-book

temu

Początek roku dla marki Kruger&Matz obfituje w wiele ciekawych nowości produktowych. Jedną z nich są dwa czytniki e-book z serii Library, a wśród nich model Library 2S, z matrycą E-ink Carta, która nie tylko imituje wygląd zwykłej książki, ale zapewnia też 50% wyższy kontrast oraz eliminuje konieczność częstego odświeżania ekranu. Wraz z urządzeniem czytelnicy otrzymują na start 1000 e-booków w prezencie.