Style 2 – nowy, elegancki smartwatch Kruger&Matz
Style 2 – nowy, elegancki smartwatch Kruger&Matz

Style 2 – nowy, elegancki smartwatch Kruger&Matz

Rozwój nowych technologii sprawia, że na rękach Polaków zamiast zwykłego zegarka coraz częściej można ujrzeć smartwache. Sukces tych urządzeń polega na tym, że poza wskazywaniem godziny, mają one szereg dodatkowych funkcji, które mogą bardzo ułatwić życie. W ofercie Kruger&Matz smart zegarki dostępne są w dwóch seriach – Classic oraz Style. I to właśnie w drugiej z nich pojawiły się dwa nowe, bardzo eleganckie urządzenia Style 2 idealne pasujące na męski nadgarstek.  

Smartwach Kruger&Matz Style 2 działa w oparciu o system Linux, a jego sercem jest procesor MediaTek MTK2502C wspierany 128 MB pamięci ROM oraz 64 MB RAM. Bluetooth 4.0 pozwala na szybkie sparowanie zegarka z każdym smartfonem wyposażonym w system Android 4.4 lub IOS7 oraz ich nowszymi wersjami. Dzięki temu użytkownik może korzystać z ogromu możliwości, które oferuje nowy smartwatch.  
Podstawowym zadaniem zegarka Kruger&Matz jest ułatwienie komunikacji. Funkcja synchronizacji ze smartfonem sprawia, że za pośrednictwem smartwatcha użytkownik może otrzymać powiadomienia z portali społecznościowych, a także wykonywać i odbierać połączenia oraz odczytywać wiadomości i odpowiadać na nie, używając gotowych szablonów. Przydatnym dodatkiem mogą okazać się także budzik, kalkulator i kalendarz. Wzorem pierwszej wersji, Style 2 także umożliwia zarządzanie zapisaną w telefonie muzyką oraz sterowanie aparatem.
Funkcjonalność smartwatcha Style 2 przypadnie do gustu także osobom, które lubią aktywnie spędzać czas. Urządzenie daje możliwość pomiaru tętna oraz wyposażone zostało w krokomierz, który pozwoli na bieżąco monitorować ilość przebytych kroków, a także sprawdzić za pośrednictwem dedykowanej aplikacji przebyty dystans oraz liczbę spalonych kalorii. O braku aktywności i dłuższym bezruchu powiadomi użytkownika funkcja alertu bezczynności. Smartwatch Kruger&Matz Style 2 posiada także opcję zapisu i analizy snu. Urządzenie wskazuje jego długość oraz płytkie i głębokie fazy. Wszystkie dane są zapisywane w formie statystyk, które można sprawdzić w dostępnej w sklepie Play i App Store dedykowanej aplikacji „Style.
W ofercie marki dostępne są dwa nowe smartwatche Style 2, które różnią się między sobą kolorem paska i koperty. Obydwa modele jednak charakteryzuje elegancki design i nienaganna estetyka wykonania. Ekran dotykowy o przekątnej 1,3″ (240×240pix) zamknięto w okrągłej kopercie, do której dołączono skórzany pasek. Zegarek napędza bateria o pojemności 200 mAh, a dodatkowo w zestawie klient otrzymuje stację ładującą z power bankiem 400 mAh, co zdecydowanie przedłuża aktywne korzystanie z pełnej funkcjonalności smartwacha.
Produkt dostępny w oficjalnym sklepie www.krugermatz.com, sieci sklepów Rebel Electro oraz na www.rebelelectro.com w cenie 299 zł.
Attachments

Download All

Style 2 - nowy smartwatch Kruger&Matz_informacja prasowa.doc

doc | 3.19 MB

Download
Style 2 - nowy smartwatch Kruger&Matz_informacja prasowa.pdf

pdf | 342 KB

Download
km0470-html-0.jpg

image | 742 KB

Download
KM0470B_0.png

image | 1.78 MB

Download
KM0470S_0.png

image | 1.42 MB

Download
KM0470S_3.png

image | 509 KB

Download
KM0470S_2.png

image | 629 KB

Download
KM0470S_1.png

image | 1.05 MB

Download
KM0470B_1.png

image | 1.37 MB

Download
KM0470B_2.png

image | 946 KB

Download
KM0470B_3.png

image | 1.06 MB

Download
Related Stories
Kruger&Matz LIVE 7 debiutuje w sieci Rebel Electro

Już w tym tygodniu w sieci sklepów Rebel Electro premierę sprzedażową będą miały dwa nowe smartfony Kruger&Matz z serii LIVE. LIVE 7S oraz LIVE 7 to od tej chwili najbardziej zaawansowane w ofercie producenta urządzenia, pracujące w oparciu o system Android Oreo 8.1 oraz ośmiordzeniowy procesor wspierany 4 GB pamięci RAM i 64 GB pamięci wewnętrznej. Zauważalną różnicą między modelami, poza designem, jest przekątna ekranu. Modele różnią się też cenowo.
Kruger&Matz prezentuje Cinematix 3.1

Aktywne zestawy głośnikowe, które odmieniają jakość dźwięku z telewizora zyskują coraz większą popularność na rynku. Kruger&Matz dba o swoich klientów, od wielu lat udostępniając im produkty będące synonimem najnowocześniejszych rozwiązań w dziedzinie domowego audio. Najlepszym tego przykładem jest wprowadzony niedawno od oferty zestaw kina domowego Cinematix 3.1.
Kruger&Matz poszerza ofertę głośników Bluetooth

Zauważalna od dłuższego czasu rosnąca popularność urządzeń bezprzewodowych, prowokuje Kruger&Matz do wprowadzania produktów, które jeszcze lepiej wpiszą się w oczekiwania klientów. Tak jest m.in. w przypadku głośników Bluetooth, gdzie marka  odnotowuje systematyczny wzrost. Tylko w pierwszej połowie 2018 r. sprzedaż tych produktów zwiększyła się o 15% w porównaniu z analogicznym okresem w roku poprzednim. Inwestycja w rozwój tej kategorii jest więc dla Kruger&Matz priorytetem, a zapoczątkowały ją wprowadzone w ostatnim czasie trzy nowości w seriach Discovery, Soul oraz Solo.
Nowy smartfon LIVE 6+ w ofercie Kruger&Matz

Właśnie na rynku debiutuje najnowszy smartfon Kruger&Matz z flagowej rodziny LIVE. Od samego początku ta seria telefonów rodzimego producenta łączy w sobie zaawansowane parametry techniczne oraz dużą ergonomię użytkowania, a skierowana jest do osób wymagających, ceniących dobrą jakość i elegancję. Tak jest również w przypadku najnowszego modelu LIVE 6+, który w swojej smukłej obudowie skrywa m.in. ośmiordzeniowy procesor, ekran 5,7” oraz pojemną baterię 5000 mAh.
Check your inbox for a subscription confirmation email.
By confirming your subscription you will receive the latest content published on this website and consent to your information being securely processed and stored.