Explore 1401 - pierwszy ultrabook w ofercie Kruger&Matz

Explore 1401 - pierwszy ultrabook w ofercie Kruger&Matz

Opublikowany

Kruger&Matz, doskonale już znany z bogatej oferty sprzętu audio oraz rozwiązań mobilnych jak smartfony i tablety, postanowił w tym roku zaznaczyć swoją obecność na rynku notebooków. Pierwszym urządzeniem z tej kategorii, które zadebiutowało właśnie na rynku jest 14” ultrabook Explore 1401. Za płynną pracę systemu Windows 10, w który zostało wyposażone urządzenie,  odpowiada procesor Intel® Core™ M o częstotliwości do 2 GHz wspierany przez 4 GB pamięci RAM. Zaawansowane parametry techniczne zostały zamknięte w smukłej aluminiowej obudowie, która nadaje Explore 1401 charakterystycznego dla większości urządzeń Kruger&Matz stylowego wyglądu.

Ultrabook Kruger&Matz Explore 1401, z procesorem Intel® Core™ M-5Y10c, zdobędzie serca użytkowników doskonałą wydajnością oraz dynamicznym działaniem programów i aplikacji. Urządzenie, wyposażone w 14” ekran IPS o rozdzielczości 1920x1080px, doskonale sprawdzi się w czasie codziennej pracy - podczas tworzenia dokumentów biurowych, serfowania w intrenecie czy odtwarzania plików wideo w wysokiej rozdzielczości. System i najczęściej używane programy można zainstalować na wbudowanym dysku SSD o pojemności 128 GB, który daje gwarancję szybszego działania plików i aplikacji.

Kruger&Matz Explore 1401 został wyposażony we wszystko czego można oczekiwać od notebooka w codziennej  pracy: slot na kartę microSD, dwa porty USB 3.0 gwarantujące dużą prędkość transmisji danych oraz możliwość podłączenia urządzeń sterujących, a także port miniHDMI, do podłączenia do dużego ekranu. Cały szereg funkcji, które dopełnia bateria 5200 mAh, skrywa elegancka aluminiowa obudowa o grubości 16mm.  

Ultrabook Kruger&Matz dostępny jest w oficjalnym sklepie na stronie www.krugermatz.com lub w salonach LPelektronik w cenie 2399 zł.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Explore_1401_-_pierwszy_ultrabook_w_ofercie_Kruger_Matz_informacja_prasowa.doc

doc | 1,6 MB

Pobierz
KM1401_7.jpg

grafika | 25,4 KB

Pobierz
KM_EXPLORE_1401.jpg

grafika | 1,7 MB

Pobierz
KM1401_0.jpg

grafika | 51 KB

Pobierz
KM1401_4.jpg

grafika | 55,7 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.