Nowość od Kruger&Matz - kamera sportowa, która rejestruje materiały w 4K

Nowość od Kruger&Matz - kamera sportowa, która rejestruje materiały w 4K

Opublikowany

Miłośnicy sportów doskonale wiedzą, że zdarzają się sytuacje, często ekstremalne, które później ciężko opisać słowami. Takie chwile warto uwiecznić na zawsze, by móc dzielić się nimi z najbliższymi. Nowa kamera sportowa Kruger&Matz KM 198 z szerokokątnym obiektywem 170° oraz sensorem video Sony IMX078 umożliwi nagrywanie idealnej jakości materiałów filmowych w rozdzielczości 4K z prędkością 30 klatek na sekundę.To, co zwraca uwagę w nowości Kruger&Matz KM 198 to kompaktowa obudowa, która skrywa dwa ekrany. Główny ekran LCD o przekątnej 2” i rozdzielczości 320x240 px, ułatwia nawigowanie po menu oraz umożliwia odtwarzanie zapisanych filmów i zdjęć. Na froncie urządzenia umieszczony został dodatkowy ekran OLED o przekątnej 0,95”, dzięki któremu można na bieżąco kontrolować pracę urządzenia.

Maksymalna rozdzielczość nagrań rejestrowanych za pomocą kamery Kruger&Matz wynosi 3840x2160 px przy prędkości 30fps. Dodatkowo urządzenie posiada funkcję wykonywania zdjęć w rozdzielczości do 12Mpx z możliwością wyboru trybu fotografowania. W zależności od upodobań użytkownik może wykonać pojedyncze zdjęcie lub całą serię, a także skorzystać z trybu samowyzwalacza. Dzięki wbudowanemu mikrofonowi KM 198 wraz z obrazem rejestruje także dźwięk. Wszystkie nagrania i zdjęcia można zapisać na karcie microSD do 32 GB, natomiast podłączenie rejestratora za pomocą złącza microHDMI bezpośrednio do telewizora lub monitora, umożliwia  podziwianie uchwyconych momentów na dużym ekranie.

Rejestrator KM 198 posiada wbudowany moduł Wi-Fi, dzięki któremu po zainstalowaniu aplikacji EZ iCam, można śledzić rejestrowany obraz na tablecie lub smartfonie. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, zwłaszcza jeśli chcemy w łatwy i szybki sposób zapisać i udostępnić nagrany materiał swoim znajomym np. w mediach społecznościowych.

Sposobów nagrywania, w zależności od preferencji i dziedziny sportu, jest wiele. Dlatego kamera Kruger&Matz KM 198 wyposażona została w bardzo szeroki zestaw akcesoriów, który gwarantuje, że każdy znajdzie coś dla siebie. Za pomocą dostępnych opasek, uchwytów i mocowań można bez problemu przyczepić kamerę zarówno do kasku, jak też do roweru, w aucie lub innym pojeździe. Dołączona wodoodporna obudowa pozwoli także nagrywać video do 30m pod wodą. Dzięki pilotowi o zasięgu do 20m, amator ekstremalnych przeżyć może sam wybierać momenty, które warto uchwycić kamerą lub na zdjęciach. Komfort użycia pilota zapewnia specjalne mocowanie, za pomocą którego można umieścić go w łatwo dostępnym miejscu.

Kamery sportowe Kruger&Matz dostępne są w oficjalnym sklepie na stronie www.krugermatz.com lub w salonach LPelektronik. W ofercie dostępne są dwa modele:  KM0198 w cenie 599 zł oraz KM0197 w cenie 399 zł.  


Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Kamery_sporotwe_Kruger_Matz_informacja_prasowa.doc

doc | 1,35 MB

Pobierz
KM0198_0.png

grafika | 590 KB

Pobierz
foto_1.jpg

grafika | 138 KB

Pobierz

Kruger&Matz IRON – telefon GSM do zadań specjalnych

Kruger&Matz wprowadził do swojej oferty coś, czego jeszcze nie było. Telefon komórkowy IRON, który oprócz podstawowych funkcji posiada również cechę pożądaną przez wielu użytkowników – wytrzymałość. Model ten zdobędzie uznanie osób stawiających na prostotę i korzystających z telefonu nawet w ekstremalnych warunkach. Dzięki funkcji dual Sim, IRON umożliwia obsługę dwóch kart, dzięki czemu użytkownik niezależnie od tego gdzie się znajduje, może pozostać w kontakcie zarówno z rodziną jak i współpracownikami.