Kruger&Matz Street 2 Power Bass – słuchawki polecane przez specjalistów

Kruger&Matz Street 2 Power Bass – słuchawki polecane przez specjalistów

Street 2 Power Bass to udoskonalona forma dobrze znanych, wprowadzonych na rynek w ubiegłym roku słuchawek Street, które cieszą się niesłabnącą popularnością. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów w słuchawkach Street 2 Power Bass, Kruger&Matz znacznie poprawił jakość brzmienia oraz komfort użytkowania. Model ten przetestowali i polecają m.in. producent muzyczny Matheo oraz wokalistka Cleo.

Słuchawki Street 2 Power Bass zachowują sprawdzony design, który cieszy się dużym uznaniem klientów. Cały nacisk w pracy nad ulepszeniem tego modelu położono natomiast na poprawę jakości dźwięku oraz komfort użytkowania. W modelu Street 2 Power Bass zastosowano zupełnie nowe, profesjonalne 40 mm głośniki wykonane z najwyższej jakości materiałów, które gwarantują czystszy dźwięk o wysokiej skuteczności. W porównaniu do pierwszej odsłony tego modelu, słuchawki Street 2 tworzą dużą panoramę wypełnioną brzmieniem o wysokiej dynamice. Zgodnie z nazwą jest ono nacechowane wyraźnym, lecz jednocześnie nienachalnym basem, który pozwoli odkryć na nowo ulubione utwory.

Street 2 Power Bass zachowują funkcjonalną, składaną konstrukcję, dzięki czemu można je bezpiecznie przenosić w dołączonym etui. Warto zaznaczyć, że dla jeszcze większej wygody użytkowników Kruger&Matz ulepszył nauszniki. W modelu Street 2 muszle idealnie otaczają ucho nie powodując przy tym ucisku, a miękka ecoskóra dodatkowo zapewnia idealny komfort, który niweluje uczucie zmęczenia uszu. Słuchawki dostępne są w trzech kolorach: białym, czarnym i czerwonym. Co więcej dbając o potrzeby klientów, Kruger&Matz wprowadził również drobną innowację dołączając do zestawu dwa przewody, w tym jeden z mikrofonem.

Do promocji słuchawek Street 2 Power Bass Kruger&Matz zaprosił znanych muzyków – producenta muzycznego Matheo oraz wokalistkę Cleo. Przetestowane przez nich słuchawki zostały dobrze ocenione, o czym można się przekonać w prezentacji filmowej (https://youtu.be/RoUeaINjQc8).

Słuchawki Kruger&Matz Street 2 Power Bass dostępne są w oficjalnym sklepie na stronie  www.krugermatz.com w cenie 199 zł.

Więcej informacji na:
www.krugermatz.com  
https://www.facebook.com/krugermatz

Załączniki

Pobierz wszystkie

Kruger_Matz_Street_2_Power_Bass_informacja_prasowa.pdf

pdf | 2,08 MB

Pobierz
Kruger_Matz_Street_2_Power_Bass_informacja_prasowa.doc

doc | 415 KB

Pobierz
Street_2_Power_Bass.jpg

grafika | 50,4 KB

Pobierz
KM_STREET2_Micha_.jpg

grafika | 702 KB

Pobierz
KM_STREET2_Matheo.jpg

grafika | 702 KB

Pobierz
KM_STREET2_Cleo.jpg

grafika | 744 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.