Słuchawki Street 2 Power Bass zachowują sprawdzony design, który cieszy się dużym uznaniem klientów. Cały nacisk w pracy nad ulepszeniem tego modelu położono natomiast na poprawę jakości dźwięku oraz komfort użytkowania. W modelu Street 2 Power Bass zastosowano zupełnie nowe, profesjonalne 40 mm głośniki wykonane z najwyższej jakości materiałów, które gwarantują czystszy dźwięk o wysokiej skuteczności. W porównaniu do pierwszej odsłony tego modelu, słuchawki Street 2 tworzą dużą panoramę wypełnioną brzmieniem o wysokiej dynamice. Zgodnie z nazwą jest ono nacechowane wyraźnym, lecz jednocześnie nienachalnym basem, który pozwoli odkryć na nowo ulubione utwory.

Street 2 Power Bass zachowują funkcjonalną, składaną konstrukcję, dzięki czemu można je bezpiecznie przenosić w dołączonym etui. Warto zaznaczyć, że dla jeszcze większej wygody użytkowników Kruger&Matz ulepszył nauszniki. W modelu Street 2 muszle idealnie otaczają ucho nie powodując przy tym ucisku, a miękka ecoskóra dodatkowo zapewnia idealny komfort, który niweluje uczucie zmęczenia uszu. Słuchawki dostępne są w trzech kolorach: białym, czarnym i czerwonym. Co więcej dbając o potrzeby klientów, Kruger&Matz wprowadził również drobną innowację dołączając do zestawu dwa przewody, w tym jeden z mikrofonem.

Do promocji słuchawek Street 2 Power Bass Kruger&Matz zaprosił znanych muzyków – producenta muzycznego Matheo oraz wokalistkę Cleo. Przetestowane przez nich słuchawki zostały dobrze ocenione, o czym można się przekonać w prezentacji filmowej (https://youtu.be/RoUeaINjQc8).

Słuchawki Kruger&Matz Street 2 Power Bass dostępne są w oficjalnym sklepie na stronie  www.krugermatz.com w cenie 199 zł.

Więcej informacji na:
www.krugermatz.com  
https://www.facebook.com/krugermatz

Anna Malitka-Babik

PR Manager

Kruger&Matz

media@krugermatz.com

025 685 00 75, 0 609 161 169

Czytnik e-book w ofercie marki Kruger&Matz

Kruger&Matz wprowadził do swojej oferty pierwsze urządzenie przeznaczone do czytania e-booków. Library, wyposażono w 6” ekran wykonany w technologii E-ink, który doskonale imituje wygląd papieru, zapewniając komfort dla oczu nawet przez wiele godzin intensywnego czytania. Wraz z czytnikiem, którego cena oszacowana została na 299 zł, czytelnicy już na starcie otrzymują w prezencie od Kruger&Matz tysiąc propozycji e-booków.