Zaletą głośników Bluetooth jest możliwość dzielenia się muzyką niezależnie od miejsca, w którym jesteśmy. Kiedyś także było to możliwe, jednak z pomocą dość dużego w rozmiarze przenośnego boomboxa. Natomiast małe głośniki Bluetooth, które są dostępne w ofercie marki Kruger&Matz zmieszczą się w każdym plecaku, a nawet w damskiej torebce.

Bezprzewodowy głośnik Kruger&Matz Discovery został wyposażony w moduł Bluetooth 4.0, o 30-metrowym zasięgu, ale posiada również funkcję NFC, zapewniającą łatwe i szybkie parowanie ze smartfonem. Dzięki wejściu AUX oraz slotowi na kartę micro SD, Discovery pozwala też na odtwarzanie muzyki bezpośrednio z karty pamięci lub z urządzeń analogowych. Głośnik wyposażony został w baterię o pojemności 2200 mAh, dzięki czemu zapewnia do 10 godzin ciągłego słuchania ulubionych piosenek.
Discovery to głośnik dla tych, którzy lubią spędzać wolny czas na świeżym powietrzu przy dźwiękach ulubionej muzyki. Model ten posiada wzmocnioną obudowę, dzięki czemu nie straszne mu uderzenia. Co więcej stopień ochrony IP67 oznacza, że jest on odporny na wnikanie kurzu i pyłu. Dzięki wzmocnionej konstrukcji jest on również wodoodporny.

Kruger&Matz Executive to wysokiej jakości przenośny głośnik Bluetooth, wyposażony w dwa mocne przetworniki, każdy o mocy max. 12,5 W, które zahipnotyzują niesamowitym brzmieniem i klarownością dźwięku. Dodatkowo dynamikę niskich tonów zwiększa zastosowana w urządzeniu technologia MaxxBass. Do łączności bezprzewodowej Executive wykorzystuje technologię Bluetooth 4.0 o maksymalnym zasięgu 30 m. Szybkie parowanie urządzeń gwarantuje natomiast technologia NFC. Osoby, które lubią słuchać muzyki zapisanej na innym nośniku, mogą posłużyć się wejściem AUX. Bez wątpienia, atutami są również wbudowany mikrofon, zamieniający Executive w zestaw głośnomówiący oraz wyjście AUX, które może posłużyć do podłączenia drugiego głośnika. Na uwagę zasługuje także port USB, który w połączeniu z baterią o pojemności 6600 mAh, sprawia że można wykorzystać urządzenie także jako power bank.
Executive to przykład urządzenia, w którym w parze z dużą funkcjonalnością idzie niesamowity wygląd. Stonowany design sprawia, że głośnik ten stanie się ozdobą każdego pomieszczenia, niezależnie od wystroju. Dodatkowo, w ofercie marki Kruger&Matz dostępna jest dedykowana do tego modelu stacja ładująca, która pozwoli na podtrzymanie poziomu baterii głośnika.
Kruger&Matz Beat, dzięki dwóm przetwornikom o średnicy 50 mm zapewnia doskonałe wrażenia muzyczne. Bluetooth 4.0 oraz technologia NFC pozwala szybko sparować głośnik ze smartfonem lub tabletem i korzystać ze swojej biblioteki muzycznej. Beat został również wyposażony w wejście AUX, pozwalające na słuchanie muzyki z nośników zewnętrznych, np. odtwarzacza MP3, oraz wyjście AUX, dzięki któremu można podłączyć dodatkowy głośnik. Pojemna bateria 4400 mAh pozwoli na ok. 12-godzinną sesję muzyczną. Beat to nie tylko funkcjonalność i dobre brzmienie, ale również stylowy design. Głośnik został zaprojektowany tak, by stanowić również doskonały element wyposażenia mieszkania. Klasyczna czerń idealnie wkomponuje się w wystrój każdego pomieszczenia, niezależnie czy ustawisz go na kuchennej szafce, czy na komodzie w sypialni.

Przenośny głośnik Kruger&Matz Solo, mimo niewielkich rozmiarów, wykorzystuje 40 mm przetwornik, by zaskakiwać swoimi możliwościami. Bezprzewodową łączność zapewnia dzięki technologii Bluetooth 4.0. Dodatkowo został wyposażony w slot microSD, by odtwarzać muzykę bezpośrednio z karty pamięci oraz w wejście AUX, za pośrednictwem którego można połączyć go z urządzeniami, które nie posiadają funkcji Bluetooth. W parze z możliwościami muzycznymi głośnika Solo, idzie jego design. Kompaktowy rozmiar i stylowa obudowa sprawiają, że można cieszyć się ulubionymi utworami niemal wszędzie.

Głośniki Bluetooth Kruger&Matz dostępne są w oficjalnym sklepie na stronie www.krugermatz.com oraz w sieci salonw LPelektronik www.lpelektronik.com w cenie: Executive - 399 zł, Beat – 299 zł, Discovery - 249 zł, Solo – 149 zł.

Anna Malitka-Babik

PR Manager

Kruger&Matz

media@krugermatz.com

025 685 00 75, 0 609 161 169

Kruger&Matz LIVE 4 –  połączenie funkcjonalności i  elegancji

Kruger&Matz od początku stawia na design, który otacza zaawansowane parametry techniczne. Podobnie jest w przypadku nowego produktu z serii LIVE. Czwarta odsłona tego modelu, dostępna jest w dwóch wariantach różniących się ilością pamięci operacyjnej oraz wewnętrznej. Zastosowany w LIVE 4 przycisk wielofunkcyjny sprawia, że obsługa telefonu jest szybka i łatwa. Wyjątkowość tego modelu podkreśla też smukła, metalowa obudowa, która w połączeniu z  zaokrąglonym ekranem, stanowi połączenie funkcjonalności oraz elegancji.